Peercing - rollerová mezoterapie

POSKYTNĚTE SVÉ PLETI MAXIMUM

Peercing Peercing foto

Pomocí speciálního nástroje „rolleru“ provádí lékař do pokožky drobné vpichy titanovými mikrojehličkami, díky nimž se takto bezprostředně dopravují účinné látky na místo určení. Dojde tak k radikálnímu zvýšení absorpce těchto účinných látek ve formě sér či krémů.

Jde o minimálně invazivní metodu vyžadující velice krátkou nebo žádnou dobu na zotavení, která je vhodná pro všechny typy pleti.

Využívá se k omlazení pokožky, revitalizaci a k dosažení lepší hydratace. Ošetřujeme především oblast obličeje, krku, dekoltu, hrudníku, hřbetů rukou, hýždě a stehna.

Aplikací napomáháme sjednocení strukturálních a barevných nepravidelností pleti, podporujeme vyhlazení vrásek a drobných rýh, zlepšujeme zahlazení jizev (speciálně po akné), redukujeme "pomerančovou kůži" zejména v oblasti hýždí a stehen, podporujeme tvorbu kolagenu.

Bezprostředně po zákroku je ošetřovaná oblast drobně zarudlá, jsou patrné drobné vpichy a ojediněle i modřinky. Obvykle se provádí 3 až 5 ošetření v intervalu 2 až 3 týdnů, kůru je možné opakovat maximálně dvakrát za rok.

Po zákroku je vhodná velmi jemná masáž ošetřených partií.